جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ /20, April 2018

آغاز شرایط فروش مشارکتی محصولات 2018 رنو به صورت نقد و اقساط


شرکت نگین خودرو به عنوان تنها نماینده و شریک تجاری کمپانی فرانسوی رنو در ایران شناخته میشود و وظیفه واردات و خدمات دهی به محصولات این شرکت فرانسوی (رنو) را در ایران بر عهده دارد. در همین رابطه، وب سایت نگین خودرو در جدید ترین اطلاعیه خود، خبر از آغاز شرایط فروش مشارکتی محصولات 2018 رنو به صورت نقد اقساط داد...

پیرامون این موضوع، نگین خودرو در بخشنامه فروش مشارکتی خود دو خودرو محبوب و پر فروش این روزهای بازار داخلی کشور، یعنی تلیسمان و کولئوس را با مدل 2018 و به صورت فول آپشن عرضه خواهد کرد که بر این اساس خریداران می‌توانند با پیش‌پرداخت 100 میلیون تومانی برای کولئوس و 80 میلیون تومان برای تلیسمان ، نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند و بسته به طرح فروش و دیگر موارد، ودیعهای به میزان 50 میلیون تومان را به صورت چک و با موعد پرداخت 30 الی 60 روزه به نگین خودرو تقدیم کنند.

در ادامه این خبر، گفته شده است که تخفیفی برابر با 4 الی 5 میلیون تومان و پیش پرداختی دو مرحله‌ای در خرید نقدی برای خریداران ر نظر گرفته شده و برای خرید اقساطی نیز 120 میلیون تومتن وام 12 ماهه و بدون بهره با پیش پرداختی دو مرحله‌ای در نظر گرفته شده است.

همچنین، سود مشارکت در این طرح برابر با مشارکت 18درصد و پرداخت نهایی مبالغ مورد نظر با کسر این سود از قیمت قطعی خودرو محاسبه خواهد شد و زمان تحویل خودروها در این طرح مابین 60 الی 90 روزه کاری است.

 

شرایط فروش نوروزی مشارکتی محصولات 2018 رنو به صورت نقد و اقساط

به اشتراک گذاری با دوستاننظرات در مورد این مطلب ثبت نظرنظرات

  1. کاربلد (سابقه: 961 نظر) پاسخ می دهم!
    1 ماه پیش

    نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

نظر شما چیست؟

(اختیاری)

 کانال تلگرام کاربلد

کانال خودرویی جذاب کاربلد را از دست ندهید!
اخبار روز دنیای خودرو / قیمت انواع خودرو / نکات و ترفند های آموزشی / ویدیو های جذاب / نقد و بررسی خودرو

از شما دعوت می کنیم روی لینک زیر کلیک کرده و به کانال بپوندید

عضویت در کانال

عضویت در گروه تلگرام کاربلد