مطالب پربیننده
نظرات بازدیدکنندگان (5)
 • image K1

  تمام این موضوعاتی که دوستان مغازه دار و خیلیای دیگه گفتن رو خود دولت و تمامی کسانی که در این زمینه کار میکنن رو شخصاً میدونن مگه مغز ماهی تو سرشون هست که این چیزا رو ندونن همدستی از بالا صورت میگیره که رانت و فساد در راس قرار میگیره .
  تمام این سخنان هم پشیزی ارزش نداره تا از بالا فکری برای فساد نشه هیچی درست شدنی و د جای خودش قرا نمیگیره ...

 • image رحیم

  سلام من چند روز پیش یک قطعه پمپ و بوسترترمز پراید را بصورت کامل از لوازم یدکی فروشی در شهرستان مراغه خریداری کردم که مربوط به شرکت آرپیکو می باشد و قطعه فوق بی کیفت ترین و تقلبی بود که نه تنها کار نکرد بلکه خیلی هم گران فروختن بهم بنده هیچ شناختی نداشتم و به قیمت160هزارتومان خریدم و اینکه کار نمیکنه و فروشنده هم زور میگه به گردن نمی گیره چون عاکتور خرید نگرفتم بخدا میخوام گریه کنم و الان قیمت نماینوگی سایا قطعه اصلی 110هزارتومان می باشد تورا بخدا کمکم کنید

  • image آرمان نورالهی

   سلام ضمن همدردی با شما بابت همچین اتفاقی
   ، برای مسئولین بی لیاقت متاسفم ولی شما اگر بخواهید مراحل قانونی را پیش ببرید مطمئنا احتمال خیلی کمی وجود دارد به نتیجه مطلوب برسید ابتدا با فروشنده وارد مذاکره شوید از او بصورت جدی بخواهید که مسئولیت کالای خود را بر عهده بگیرد وتهدید کنید که اقدام به شکایت در مراجع قانونی خواهید کرد. با پلیس ۱۱۰ یا تعذیرات یا هر سازمانی که فکر میکنید باعث ترساندن فروشنده میشود تماس بگیرید بلکه باعث شود با همین روشها فروشنده کوتاه بیاید و پول شما را برگرداند. در نهایت اگر برای شما مغدور بود او را ببخشید و بسپارید به دست سخت گیر روزگار و اگر نه ماشین منزل یا لوازم مغازه وی را مورد عنایت مخفیانه قرار دهید که شما وسیله باشید از طرف خداوند جهت تنبیه فروشنده ای بی انصاب و بی معرفت و سو استفاده گر.... آمین.

  • image امیر

   بیا پولتو من میدم ولی گریه نکن

  • image Ali

   سلام هیچ راهی نداری جز اینکه تهدیدش کنی

نظر خود را بنویسید!